Дізнайтеся, як ми можемо
допомогти Вам із роботизацією.

Хочете оптимізувати виробництво на своєму заводі, але не знаєте з чого почати? Перевірте, як ми допомагаємо роботизувати виробничі лінії, роблячи компанії більш конкурентоспроможними на ринку.

Чому варто почати з нами співпрацю?

Виклик конкурентоспроможності та підвищення ефективності виробничих ліній – ось чому ви тут. Дізнайтеся, як ми можемо підтримати розвиток вашого виробничого об’єкта за допомогою робототехніки. Японська компанія Kawasaki Robotics є лідером і піонером робототехніки. Більше 50 років ми виробляємо і поставляємо найсучасніші промислові роботи Клієнтам по всьому світу, ми підтримуємо компанії на кожному етапі. Надаємо ділові та технічні консультації, допомогу у впровадженні та технічну підтримку.

Японський концерн з багаторічною традицією

Послідовно будуємо марку Kawasaki Robotics з 1968 року.

Ми розвиваємо ключові галузі в промисловості.

Ми допомагаємо нашим клієнтам ефективно працювати на основі проривних технологій

Ми дбаємо про розвиток бізнес-клієнтів.

Ми підвищуємо надійність продуктів, розробляємо роботизовані програми. Ми в постійному контакті!

143 роки

Kawasaki Heavy Industries працює на ринку з 1878 року

225 000

промислових роботів Kawasaki в цілому світі

13 000

kомпетентних спеціалістів

Промислові роботи Kawasaki Robotics – Галузі застосування

Зробіть перший крок – поговоріть з експертом

Дуже часто ми стикаємося з ситуацією, коли підприємець не знає, як почати або не знає весь потенціал процесу автоматизації та роботизації. Наші знання дозволяють нам пристосувати рішення для дійсно складних і різноманітних потреб.

У Вас з’явилися якісь сумніви?

– ви помічаєте проблеми якості або продуктивності,
– плануєте спроектувати нову автоматизовану виробничу лінію,
– замислюєтеся, які процеси можна автоматизувати в своїй фірмі,
– хочете дізнатись про вартість,
– замислюєтеся, що інвестування в робототехніку окупиться Вам,
– який робот буде працювати найкраще у Вашому випадку,
– …у вас є інші сумніви з приводу автоматизації?

Замовте безкоштовну розмову з експертом

Почніть думати про зміну:

Інвестиції в першого робота, крок за кроком

1

Безкоштовна консультація:

Перед впровадженням ми ретельно проаналізуємо з Вами поточний спосіб виробництва і перевіримо, чи буде інвестиція в робототехніку хорошою ідеєю.

2

Моделювання:

За допомогою спеціального програмного забезпечення, ми проведемо моделювання продуктивності, виберемо відповідну модель робота і оцінимо загальну вартість і повернення інвестицій.

3

Тести перед впровадженням:

Ми перевіряємо потенціал робота для оптимізації ручної праці на користь роботизованого додатка, а також проводячи перевірку деталей, зроблених роботом.

4

Впровадження:

Ми дбаємо про кожен етап реалізації. Ми підбираємо фахівців так, щоб мати впевненість, що рішення відповість на ваші потреби.

5

Технічна підтримка:

Незалежно від того, чи вирішите ви самостійно впроваджувати робота або реалізувати його через нас, ви можете розраховувати на допомогу в консалтингу, налаштуванні та програмуванні.


Хочеш дізнатися більше?

Де знаходяться
роботи Kawasaki?

Подивіться впровадження роботів Kawasaki в Польщі:

POLITECH – роботизована палетизація парфумерних ковпачків

WIŚNIOWSKI – роботизоване зварювання воріт і парканів

Автомобільна промисловість-роботизація виробництва автомобілів

INDSoft – роботизована палетизація вугілля еко-гороху


Тематичні дослідження

Дізнайтеся про рішення, які ефективно працюють з нашими клієнтами

Frost-палетизація в харчовій промисловості

Siniat-палетизація в будівельній галузі

Wiśniowski-зварювання в індустрії вікон і дверей

Śnieżka – палетизація в індустрії фарб і лаків

Ознайомтеся з часто задаваними питаннями

Q

Скільки коштує промисловий робот?

A

Ціна такого робота залежить від багатьох факторів. На індивідуальній зустрічі з Вами ми запитаємо інформацію про деталі, що підлягають процесу роботизації, і про процес виробництва на вашому заводі. На основі розмови ми підготуємо розрахунок всієї позиції, включаючи обладнання, а також моделювання роботи і продуктивності роботизованої станції (наприклад, зачепи для вилучення 50-кілограмових мішків або зварювального обладнання).

Q

Виробнича лінія – як почати її автоматизувати? Що варто знати?

A

Існує багато міфів про те, коли інвестиція в автоматизацію є вигідною. Тим часом, автоматизація і роботизація можливі навіть при частих переозброєннях і невеликих виробничих серіях. Планування виробництва пов’язане зі стратегією діяльності всього підприємства і пов’язане з іншими процесами, і перш за все з цілями організації. Хочете дізнатися більше про планування виробництва? У нас є експерти, які допоможуть вам у плануванніі впровадження автоматизації та роботизації.

Q

 В яких галузях використовуються робот?

A

Промислові роботи і коботи використовуються в багатьох галузях промисловості, на всіх етапах виробництва і у всіх галузях промисловості. Вони працюють в таких областях, як переміщення деталей, палетизація, упаковка, зварювання, обслуговування машин і фарбування або склеювання. Наші роботи працюють серед іншого в металообробній промисловості (наприклад, при зварюванні газових контейнерів, 15-метрових воріт або невеликих ніжок для меблів), будівельної галузі (наприклад, роботи перекладають 50-кілограмові мішки з цементом або відрами з фарбою протягом 24 год / добу), в індустрії виробництва машин і обладнання (наприклад, співпрацюють з верстатом з ЧПУ при подачі і отриманню деталей). Промислові роботи дозволяють будувати конкурентоспроможність. Завдяки швидкості праці вони допомагають підвищити продуктивність і оптимально використовувати ресурси. Завдяки точності вони дозволяють підвищити якість продукції і зменшити кількість недоліків.

Q

Який робот для якого додатка, як вибрати?

A

Вибір робота не є простим, коли виробник пропонує більше 50 різних моделей. Ви можете скористатися пошуковою системою роботів і фільтрувати їх по застосуванню (наприклад, зварювальний робот, робот палетоукладчик, робот для обслуговування верстатів) або по вазі виробу, який робот повинен піднімати / переміщати / повертати і діапазон – тобто, на яку відстань робот може досягати цієї деталі або її відкладати

Варто зустрітися з нашими фахівцями і просто приїхати зі своєю деталлю. Це важливо, тому що вантажопідйомність робота повинна враховуватись при вазі зачепа і вазі самої деталі. На зустрічі з Вами ми можемо дізнатися про деталі і процес, а також зробити тест і вибрати оптимального робота.

Зв’яжіться з нами. Разом ми знайдемо краще рішення.

Marcin Brydak
International Account Manager Kawasaki Robotics CEE HUB

електронна пошта : M.Brydak@kawasakirobotics.pl
Номер телефону: +48 603 790 051

Alexander Moroz
Managing Director Alufinish Ukraine LLC.

електронна пошта: A.Moroz@kawasakirobotics.pl
Номер телефону : +380 503 703 373

Хочете почати або маєте питання?
Наша команда на відстані одного кліку.